K-LLPSAJ-40-K-24
DVTEST
Produkt-Nr.:
K-LLPSAJ-40-K-24
Hersteller:
DVTEST
Beschreibung:
CBL ASSY 2.92MM PLUG TO PLUG 24"
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -45°C ~ 135°C
Cable Type -
1st Connector 2.92mm Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black, White
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector 2.92mm Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr DVTEST
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style 2.92mm to 2.92mm
Features Low Loss Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 40 GHz