K0N0BK2-150-375-445N
Bansbach easylift
Produkt-Nr.:
K0N0BK2-150-375-445N
Hersteller:
Bansbach easylift
Beschreibung:
B-LOCKING GAS SPRING
Benutzer handbuch
Reset Time -
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Length - Extended 14.764" (375.00mm)
Impact Capacity per Cycle -
Cushioning -
Operation -
Product Status Active
Impact Velocity -
Reset Force -
Series -
Type Gas Spring
Technology Pneumatic
Mfr Bansbach easylift
Actuation Force 100.04lbf (445.0N)
Features B-Locking, Spring Lock in Extension and Compression
Stroke Length 5.906" (150.00mm)