K1-12D00-40 =12
Benedict GmbH
Produkt-Nr.:
K1-12D00-40 =12
Hersteller:
Benedict GmbH
Beschreibung:
MINI CONT 12A 4POLE 12DC COIL
Auf Lager : 9
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Switching Voltage 600V
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 12 A
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Must Release Voltage -
Product Status Active
Contact Form 4PST-NO (4 Form A)
Series K1
Mfr Benedict GmbH
Coil Voltage 12VDC