K122M15X7RK53L2
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
K122M15X7RK53L2
Beschreibung:
CAP CER 1200PF 200V X7R RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.220" (5.60mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.157" L x 0.102" W (4.00mm x 2.60mm)
Capacitance 1200 pF