K16-170-R-12V
Kacon
Produkt-Nr.:
K16-170-R-12V
Hersteller:
Kacon
Beschreibung:
LED 16MM ROUND RED 12VDC IP65
Auf Lager : 11
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection IP65
Termination Style Quick Connect
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions -
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings DC
Lens Style -
Series K16
Type LED
Voltage 12V
Mfr Kacon
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 10mA