K16-170-R-24V
Kacon
Produkt-Nr.:
K16-170-R-24V
Beschreibung:
LED 16MM ROUND RED 24VDC IP65
Auf Lager : 35
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection IP65
Termination Style Quick Connect
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions -
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings DC
Lens Style -
Series K16
Type LED
Voltage 24V
Mfr Kacon
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 10mA