K16-180-G-6V
Kacon
Produkt-Nr.:
K16-180-G-6V
Beschreibung:
LED 16MM SQUARE GREEN 6VDC IP65
Auf Lager : 14
Product Status Active
Lamp Color Green
Type LED
Voltage 6V
Package Bulk
Panel Cutout Shape Square
Current 10mA