K16-180-W-12V
Kacon
Produkt-Nr.:
K16-180-W-12V
Beschreibung:
LED 16MM SQUARE WHITE 12VDC IP65
Auf Lager : 12
Product Status Active
Lamp Color White
Type LED
Voltage 12V
Package Bulk
Panel Cutout Shape Square
Current 10mA