K16-190-W-12V
Kacon
Produkt-Nr.:
K16-190-W-12V
Beschreibung:
LED 16MM RECTANGULAR WHITE 12VDC
Auf Lager : 14
Product Status Active
Lamp Color White
Type LED
Voltage 12V
Panel Cutout Shape Rectangle
Current 10mA