K16-190-W-24V
Kacon
Produkt-Nr.:
K16-190-W-24V
Beschreibung:
LED 16MM RECTANGULAR WHITE 24VDC
Auf Lager : 6
Product Status Active
Lamp Color White
Type LED
Voltage 24V
Panel Cutout Shape Rectangle
Current 10mA