K16-190-W-6V
Kacon
Produkt-Nr.:
K16-190-W-6V
Beschreibung:
LED 16MM RECTANGULAR WHITE 6VDC
Auf Lager : 5
Product Status Active
Lamp Color White
Type LED
Voltage 6V
Panel Cutout Shape Rectangle
Current 10mA