K1CL0C-P03LCC0-2500
ODU
Produkt-Nr.:
K1CL0C-P03LCC0-2500
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
Auf Lager : 1
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.079" ~ 0.098" (2.00mm ~ 2.50mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 4A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C