K1CL0C-P03LCC0-3500
ODU
Produkt-Nr.:
K1CL0C-P03LCC0-3500
Hersteller:
ODU
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.118" ~ 0.138" (3.00mm ~ 3.50mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome over Nickel
Insert Material Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Voltage Rating -
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 4A
Shell Size, MIL -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Chrome over Nickel
Shell Size - Insert 00
Mfr ODU
Contact Material Brass
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features Backshell
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C