K222K15X7RF53H5G
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
K222K15X7RF53H5G
Beschreibung:
K 50V 2.2NF 10% X7R BULK GREEN A
Auf Lager : 15151
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 160°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.252" (6.40mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.134" L x 0.083" W (3.40mm x 2.10mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series K...G
Package / Case Radial
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 2200 pF