K22XHT-B25P-NJ30
Kycon, Inc.
Produkt-Nr.:
K22XHT-B25P-NJ30
Beschreibung:
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 30V
Current Rating (Amps) 2A
Wire Gauge -
Backset Spacing 0.318" (8.08mm)
Mfr Kycon, Inc.
Contact Material Brass
Connector Type Plug, Male Pins
Features Board Lock, Grounding Indents
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Operating Temperature -55°C ~ 105°C