K3-10NA00-22 110
Benedict GmbH
Produkt-Nr.:
K3-10NA00-22 110
Hersteller:
Benedict GmbH
Beschreibung:
CONTACTOR 10A 4P 2NO+2NC 110VAC
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Switching Voltage 600V
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Must Release Voltage -
Product Status Active
Contact Form 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B)
Series K3
Mfr Benedict GmbH
Coil Voltage 110VAC