K3-10NA00-40 110
Benedict GmbH
Produkt-Nr.:
K3-10NA00-40 110
Hersteller:
Benedict GmbH
Beschreibung:
CONTACTOR 10A 4P 4N/O 110AC COIL
Auf Lager : 37
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Switching Voltage 600V
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Must Release Voltage -
Product Status Active
Contact Form 4PST-NO (4 Form A)
Series K3
Mfr Benedict GmbH
Coil Voltage 110VAC