K30PAF1000AMGRY4Q
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
K30PAF1000AMGRY4Q
Beschreibung:
INDICATOR, OPTIC SENSOR 1000 MM
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Illumination Type, Color LED, Green/Red/Yellow
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Termination Style Connector (M12)
Response Time 120ms
Actuator Type Round, Button, Domed
Panel Cutout Dimensions Circular - 30.00mm Dia
Approval Agency CE, cULus
Circuit SPST-NO
Mounting Type Panel Mount, Front
Product Status Active
Weight -
Series K30 Pro
Switch Function On-Mom
Voltage - Supply 10 ~ 30VDC