Zuhause / Oscillators / K50-3C0SE24.5760MR
minImg
K50-3C0SE24.5760MR
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
K50-3C0SE24.5760MR
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability -
Current - Supply (Max) 15mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series K50-3C
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr KYOCERA AVX
Base Resonator Crystal
Frequency 24.576 MHz