Zuhause / Oscillators / K50-HC0CSE49.1520MR
minImg
K50-HC0CSE49.1520MR
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
K50-HC0CSE49.1520MR
Beschreibung:
XTAL OSC XO 49.1520MHZ CMOS SMD
Auf Lager : 262
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 30mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 50mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Base Resonator Crystal
Frequency 49.152 MHz