Zuhause / Oscillators / K50H-3C0-SE100.0
minImg
K50H-3C0-SE100.0
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
K50H-3C0-SE100.0
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series K50H-3C
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr KYOCERA AVX
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz