K88X-AD-15S-K
Kycon, Inc.
Produkt-Nr.:
K88X-AD-15S-K
Beschreibung:
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Auf Lager : 321
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Ingress Protection -
Voltage Rating 30V
Current Rating (Amps) 2A
Mfr Kycon, Inc.
Contact Material Phosphor Bronze
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features -
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Operating Temperature -55°C ~ 105°C