Zuhause / Oscillators / KC2016Z2.04800C15XXK
minImg
KC2016Z2.04800C15XXK
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
KC2016Z2.04800C15XXK
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
CLOCK OSCILLATOR,2.0X1.6X0.8MM S
Auf Lager : 2000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 5µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) 5.8mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series KC2016Z
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Output CMOS
Mfr KYOCERA AVX
Base Resonator Crystal
Frequency 2.048 MHz