Zuhause / Oscillators / KC2520K24.5760C1GE00
minImg
KC2520K24.5760C1GE00
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
KC2520K24.5760C1GE00
Beschreibung:
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
Auf Lager : 12202
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 5µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 7mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.6V ~ 3.63V
Base Resonator Crystal
Frequency 24.576 MHz