Zuhause / Oscillators / KC3225Z33.3300C1KX00
minImg
KC3225Z33.3300C1KX00
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
KC3225Z33.3300C1KX00
Beschreibung:
3.2X2.5X0.8MM SIZE, C'MOS, 33.33
Auf Lager : 2000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 5µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 8mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series KC3225Z
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 33.33 MHz