Zuhause / Oscillators / KC7050A100.000C20E00
minImg
KC7050A100.000C20E00
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
KC7050A100.000C20E00
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 27mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series KC7050A-C2
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output CMOS
Mfr KYOCERA AVX
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz