Zuhause / Oscillators / KC7050T312.500L30E00
minImg
KC7050T312.500L30E00
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
KC7050T312.500L30E00
Beschreibung:
XTAL OSC SO 312.5000MHZ LVDS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 70mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series KC7050T-L3
Function Enable/Disable
Type SO (SAW)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr KYOCERA AVX
Base Resonator Crystal
Frequency 312.5 MHz