Zuhause / Oscillators / KC7050T312.500P20E00
minImg
KC7050T312.500P20E00
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
KC7050T312.500P20E00
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
XTAL OSC SO 312.5000MHZ LVPECL
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 90mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series KC7050T-P2
Function Standby (Power Down)
Type SO (SAW)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Mfr KYOCERA AVX
Base Resonator Crystal
Frequency 312.5 MHz