KF85X-BD-25P-KJ
Kycon, Inc.
Produkt-Nr.:
KF85X-BD-25P-KJ
Beschreibung:
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 30V
Current Rating (Amps) 2A
Mfr Kycon, Inc.
Contact Material Brass
Connector Type Plug, Male Pins
Features Grounding Indents
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Operating Temperature -55°C ~ 105°C