KF85X-CD-37P-KJ30
Kycon, Inc.
Produkt-Nr.:
KF85X-CD-37P-KJ30
Beschreibung:
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 30V
Current Rating (Amps) 2A
Mfr Kycon, Inc.
Contact Material Brass
Connector Type Plug, Male Pins
Features Grounding Indents
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C)
Operating Temperature -55°C ~ 105°C