KGF32GR71H105MU
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
KGF32GR71H105MU
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
CAP CER SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series FLEXITERM®
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1 µF