KGF43FR73A103KV
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
KGF43FR73A103KV
Beschreibung:
CAP CER SMD
Auf Lager : 790
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 10000 pF