KGF43GR71H105MV
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
KGF43GR71H105MV
Beschreibung:
CAP CER 1UF 50V X7R 1812
Auf Lager : 181
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.090" (2.29mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1 µF