KGF43JR72A225KV
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
KGF43JR72A225KV
Beschreibung:
CAP CER 2.2UF 100V X7R 1812
Auf Lager : 9767
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.110" (2.79mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 2.2 µF