KGF56GR73E103KS
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
KGF56GR73E103KS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2500V (2.5kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 10000 pF