KGM05DR50J226MH
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
KGM05DR50J226MH
Beschreibung:
CAP CER 22UF 6.3V X5R 0402
Auf Lager : 31081
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient X5R
Product Status Active
Ratings -
Series CM
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Thickness (Max) 0.031" (0.80mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 22 µF