KJ2W150MNN1020R
Chinsan (Elite)
Produkt-Nr.:
KJ2W150MNN1020R
Hersteller:
Chinsan (Elite)
Beschreibung:
CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL TH
Auf Lager : 320
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Polarization Polar
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.846" (21.50mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 450 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Ratings -
Series KJ
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 475 mA @ 100 kHz
Mfr Chinsan (Elite)
Capacitance 15 µF