KNP100FR-52-1R6
YAGEO
Produkt-Nr.:
KNP100FR-52-1R6
Hersteller:
YAGEO
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 1.6 OHM 1% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.6 Ohms
Series KNP
Power (Watts) 1W