KNP100JR-52-8R2
YAGEO
Produkt-Nr.:
KNP100JR-52-8R2
Beschreibung:
RES 8.2 OHM 5% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 8.2 Ohms
Series KNP
Power (Watts) 1W