KRL2012E-M-R001-J-T5
Susumu
Produkt-Nr.:
KRL2012E-M-R001-J-T5
Hersteller:
Susumu
Paket:
2012
Beschreibung:
RES 0.001 OHM 1W 0805 WIDE
Auf Lager : 15713
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2012
Ratings AEC-Q200
Resistance 1 mOhms
Series KRL
Power (Watts) 1W