KS-3R3224-R
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
KS-3R3224-R
Beschreibung:
CAP 220MF -20% +80% 3.3V SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Termination SMD (SMT) Tabs
Voltage - Rated 3.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.268" Dia (6.80mm)
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 200Ohm @ 1kHz
Series KS
Package / Case Coin, Thin Terminals - Same Sides
Mfr Eaton - Electronics Division
Capacitance 220 mF