Zuhause / Knobs / KS25-10X32-PF
minImg
KS25-10X32-PF
JW Winco/Otto Ganter
Produkt-Nr.:
KS25-10X32-PF
Beschreibung:
10X32 THREAD STAR KNOB
Auf Lager : 15
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Shaft Size #10-32
Color Black
Material Plastic
Product Status Active
Indicator No Indicator
Series -
Type 7 Arm
Mfr JW Winco/Otto Ganter
Style Clamping
Features -
Height 0.630" (16.00mm)
Package Bag
Diameter 0.984" (25.00mm)