Zuhause / Knobs / KS32-1/4X20:18-PF
minImg
KS32-1/4X20:18-PF
JW Winco/Otto Ganter
Produkt-Nr.:
KS32-1/4X20:18-PF
Beschreibung:
1/4X20 THREAD STAR KNOB
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Shaft Size 1/4"-20
Color Black
Material Plastic
Product Status Active
Indicator No Indicator
Series -
Type 7 Arm
Mfr JW Winco/Otto Ganter
Style Clamping
Features -
Height 0.787" (20.00mm)
Package Bag
Diameter 1.260" (32.00mm)