Zuhause / Knobs / KS50-3/8X16-PF
minImg
KS50-3/8X16-PF
JW Winco/Otto Ganter
Produkt-Nr.:
KS50-3/8X16-PF
Beschreibung:
3/8X16 THREAD STAR KNOB
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Shaft Size 3/8"-16
Color Black
Material Plastic
Product Status Active
Indicator No Indicator
Series -
Type 7 Arm
Mfr JW Winco/Otto Ganter
Style Clamping
Features -
Height 1.260" (32.00mm)
Package Bag
Diameter 1.969" (50.00mm)