Kaga Electronics USA
Produkt-Nr.:
KTPS24-12020MP-VI-P2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 24W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$18.962
$18.962
5
$18.4528
$92.264
10
$17.42775
$174.2775
25
$16.40232
$410.058
50
$15.37708
$768.854
100
$14.35203
$1435.203
250
$13.839448
$3459.862
500
$13.634438
$6817.219
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Polarization | Positive Center |
| Input Type | Multi-Blade (Included) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Form | Wall Mount (Class II) |
| Output Connector | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Approval Agency | IEC |
| Input Connector | Multi-Blade |
| Size / Dimension | 2.95" L x 1.41" W x 2.58" H (75.0mm x 35.8mm x 65.6mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 2A |
| Series | KTPS24 (24W) |
| Power (Watts) | 24 W |
| No Load Power Consumption | - |
| Region Utilized | International |
| Cord Length | 59" (1.50m) |
| Efficiency | Level VI |
| Voltage - Output | 5V |
| Standard Number | 60950-1 |
| Mfr | Kaga Electronics USA |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 100 ~ 240 VAC |
| Base Product Number | KTPS24 |