KTS350B106M43N0T00
Chemi-Con
Produkt-Nr.:
KTS350B106M43N0T00
Hersteller:
Chemi-Con
Beschreibung:
CAPCERMLCCHI-CAP-10UF-<100UF
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient X7S
Product Status Active
Ratings -
Series NTS
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.110" (2.80mm)
Mfr Chemi-Con
Capacitance 10 µF