KTT-381064-10-1A
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
KTT-381064-10-1A
Beschreibung:
LABEL ID PRODUCT
Benutzer handbuch
Series KTT
Label Size 1.50" x 0.25" (38.1mm x 6.4mm)