KVD250L156M55A0T00
Chemi-Con
Produkt-Nr.:
KVD250L156M55A0T00
Hersteller:
Chemi-Con
Beschreibung:
CAP CER 15UF 25V X8L RADIAL
Auf Lager : 2000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.354" (9.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.295" L x 0.177" W (7.50mm x 4.50mm)
Temperature Coefficient X8L
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series KVD
Package / Case Radial
Thickness (Max) -
Mfr Chemi-Con
Capacitance 15 µF