KVD500L225M43A0T00
Chemi-Con
Produkt-Nr.:
KVD500L225M43A0T00
Hersteller:
Chemi-Con
Beschreibung:
CAP CER 2.2UF 50V X8L RADIAL
Auf Lager : 2182
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.256" L x 0.157" W (6.50mm x 4.00mm)
Temperature Coefficient X8L
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series KVD
Package / Case Radial
Thickness (Max) -
Mfr Chemi-Con
Capacitance 2.2 µF