KVF250L156M55NHT00
Chemi-Con
Produkt-Nr.:
KVF250L156M55NHT00
Hersteller:
Chemi-Con
Beschreibung:
CAP CER 15UF 25V X8L 2220
Auf Lager : 2375
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient X8L
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series KVF
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Thickness (Max) 0.110" (2.80mm)
Mfr Chemi-Con
Capacitance 15 µF